19:25

Astor, All in One Perfect Stay Fabulous, nr 604 - szminka.

Witajcie!

Jeszcze w zeszłym tygodniu było tak ciepło, tak letnio, a od soboty zrobiło się jesiennie i zimno. Jednak, jeśli wierzyć prognozom ma jeszcze się ocieplić, na co czekam z niecierpliwością.

Nie wyobrażam sobie makijażu bez wymalowanych ust. Dzisiaj opowiem Wam o pewnej pomadce.

Obietnice producenta: Nowa szminka Astor Perfect Stay Fabulous All–in-one zapewnia długotrwały efekt intensywnego koloru przy jednoczesnym nawilżeniu i pielęgnacji ust. Rewolucyjna bogata i lekka formuła wypełniona intensywnymi pigmentami zapewnia długotrwały, spektakularny kolor, nawilżenie oraz komfort noszenia. Wbudowana baza wyrównuje usta wypełniając linie i zapobiega wysuszaniu i pękaniu warg.

Pojemność: 3,8 g

Cena: ok. 35 złSzminka jest zamknięta w typowym dla pomadek opakowaniu. Podoba mi się grafika, jest elegancka, w ładnych kolorach. Nie jest matowa, wręcz przeciwnie - jest kremowa, lekko błyszcząca, dzięki zawartym pigmentom. 

Malowanie jest przyjemnością - pomadka dosłownie sunie po ustach. Usta stają się nawilżone.

Szminka jest odpowiednio wyprofilowana, dzięki czemu łatwo pomalować kąciki ust i kontury.Niestety szminka nie jest zbyt trwała. Utrzymuje się na ustach około 2, góra 3 godzin. Bez jedzenia. Ale! Mam inny kolor z tej samej serii i z trwałością jest zupełnie inaczej - spokojnie wytrzymuje 5-6 godzin.

Produkt schodzi równo, nie rozmazuje się.

Tak owa szminka wygląda na ustach. Jest to delikatny, elegancki kolor. Zwykle wybieram bardziej wyraziste kolory, ale ten  delikatny róż skradł moje serce.


Pomimo średniej trwałości lubię tę szminkę. 


Znacie  szminki z tej serii? Jakie szminki wybieracie: błyszczące czy matowe?

10 komentarzy:

Komentując zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.Copyright © 2016 Beauty and lifestyle ! , Blogger