16:40

Blogerki na kawie - relacja ze spotkania.

Witajcie!

W zeszły wtorek (tj.5 września) miałam okazję po raz kolejny uczestniczyć w spotkaniu podkarpackich blogerek. Bardzo, ale to bardzo się ucieszyłam, gdy dowiedziałam się o spotkaniu (swoją drogą to za rzadko się widzimy :D ). Tak więc w południe ruszyłam do Rzeszowa. Ale w życiu bywa różnie i bus, którym miałam jechać nie pojawił się na dworcu ;/ Mega zdenerwowana, poczekałam pół godziny na kolejny. W końcu dojechałam, i spóźniona wpadłam do restauracji o nazwie ,,Pretekst", która mieści się zaraz za kościołem farą, także miałam blisko ;)


Zaraz po godzinie 14 miałyśmy możliwość wysłuchania prelekcji na temat fotografii produktowej i aktywności w mediach społecznościowych. Zrobiłam kilka notatek i postaram się wprowadzić je w życie. Pani Agnieszka z bloga LaDetre opowiadała bardzo ciekawie, tłumaczyła wszystko szczegółowo, że pomimo pogody, a raczej niepogody i niskiego ciśnienia każdej odechciało się spać :)

Po wysłuchaniu Pani Agi przeszłyśmy do rozmów, niektóre dziewczyny zamówiły coś do jedzenia, inne do picia, ja oczywiście zamówiłam kawę :D


Po rozmowach przeszłyśmy do, można by powiedzieć celu spotkania - licytacji na rzecz chorego na autyzm Tomka. Mogłyśmy również zakupić kartki i breloczki zrobione przez mamę chłopca.


Uzbierałyśmy 769 zł - uważam, że całkiem sporo, a wiadomo liczy się każdy grosz.

Spotkanie zawdzięczamy organizatorkom: Kasi i Gabrysi.
Dziękuję również Marioli i Pani Agnieszce za zdjęcia.

No i oczywiście każdej z uczestniczek, mimo iż nie miałam jak porozmawiać z każdą, ale mam nadzieję, że nadrobimy to innym razem ;)


Lista sponsorów:


Upominki i wylicytowane rzeczy pokażę w osobnym poście.


Możecie zobaczycie spotkanie w skrócie :)

10 komentarzy:

Komentując zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.Copyright © 2016 Beauty and lifestyle ! , Blogger